"KDO VÍ, ZDA ŽIVOT NENÍ UMÍRÁNÍ A SMRT TEPRVE ŽIVOTEM"

Červen 2007

blé blé blé!:D

28. června 2007 v 23:11 diary
táááákžéééé...ehm...musím nějak popsatvčerejší den..ale nevím jak ani nechci moc psát co se stalo no...

středa 27.6.2007 :tákže...ve škole sjem nebyla..proč taky že?:D.... potom sjem vysávala..no..potom tak do pěti to (raději...)přeskočíme..a potom tretrá!:D yeah! no...celkem jsme se na to těšila..aleprostě když sjem viděla co udělali moji ehm.,jak tojen říct,spolužáci(????) když mně viděli..(oni prý nic..ale prosminte, aá nejsem slepá!!!)a jak pomlouvali(nepomlouvali..vůbec!) když sjem se otočila...no...prostě mě naštvali...ale potom bylo vše ok....máme super holky ze třídy..a ještě mám já jenom já někoho super(:-*)...takže potom super:)....a potom sjem v 11 přišla kbabi...a kecaly jsem do 12a potom jsem měla pouze 6hodin spánku..(uslasjem v 1 a musela sjem do školy :( ).

jenom bych ještě chtěla říct(vím že tu nikdo nechodí...ale když sem teda příjde ten člověk..a nebo kdokoliv z vás uvědomte si to pls!) nemusítese za každou cenu přetvařovat a tvářit se, že s tím člověkem vycházíte úplně vpohodě! měli byste říct co vám vadí...a ne jenom projít udělat ksicht a začít něco šeptat...chápete?(nárážím na bětu-na tretře, k áčku se raději zminovat ani nebudu...at zase o kom si to psala atd..) je lepší říct co si myslíte a co vájm vadí..jo..já to vím:) a hrozně mmi vadí no..prostě mi vadilo úplně všechno včera ohledně vás!(víte o kom mluvím!!!) a vadí mi, že se dokážete ššleně ovlivnit..a úplně vybouchnout jenom při malé poznámce(to asi každý..ale ehm ehm..) a prostě jsme mysleal že tě na místě uškrtím alžběto!!!!!


a dnéska? pohoda..ve škole nic..bordel....a nechce se mi nic psát..protože bych bulela :D takže jenom tenhle smjl musí být::D...no...:(...brou mám vás ráda:-*(sice nevím, kdo si to čte..jestli vůbec někdo..ael to je ejdno..:D) btw...už se těším an chirurgy..tan minulej díl nic moc zase:( chudák izzinka:(

velmi krátká škola

25. června 2007 v 12:16 diary
jak já miluju domov! odešla sjem odsud v 8 a přišla sjem 11:44....úžasné! můj den ehm ehm...začal poněkud no...to je jedno..moc sjem se nevyspala.. když sjem přišla na zastávku, kde jsme měli být a odkud pojedeme do kina zdálo se všechno ok... až na tu únavu no..a nastoupili jsme do tramvaje a já vidím člověka, kvůli kterého sjem se včera tááák nervla..stačil mi jediný pohled a já sjems e zase úplně rozklepala!...no..prostě ironie osudu! nechci to dále popisovat! jenom jsme chtěla říct, že sjem hrooozně ráda doma a né někde na cchatě na čeladné nebo kdekoliv jinde! tady doma!!!!!v ostravě! s mýma friendama atd!!!!

byli jsme v kině na "zajatci mlhy"...nebo tak něco....celkem ten film ušel jenom se mi zdál takový málo do detailu no...mohlo to být více dopodrobna..ale můj názor no..takže sjem viděla už i lepší filmy...btw byl to ruský film a lehce mi trvalo než sjem pochopila o co tam jde:D....kteří jsou rusové a němci a že tam vůbec nějací němci jsou...njn:D

zajatci mlhy:Zima 1944. Poručík Anochin se zotavuje po těžkém zranění. Sžíraný nenávistí k nepříteli touží po návratu na frontu. Je však se skupinou německých zajatců odvelen do odlehlé vsi Polumgla, kde má zajistit výstavbu translační věže a zároveň i stravu a přístřeší pro svěřené zajatce. Ženy ve vsi, jejichž muži jsou na frontě, si postupně zvykají na přítomnost Němců…

depka jak jinak..neberte mně vážně!

24. června 2007 v 22:17 diary
depka depka depka!

ehm..jak to jen popsat, vím, že můžu říct komukoliv(ehm ehm) cokoliv(ehm ehm...) ale tohle, tohle nejde...nedávno sjem psala, jak já všechny nenávidím..ano..bylo ta napsané v depce a je jisté, že to enemohlo být bráno vážně....a ted mám taky depku..ale tohohle člověka nesnáším už hrozně dlouho!
tahle holka..já tady o ní nikdy nemluvila...nikdy..ještě nikdy, ale tahle holka myslím, že chce zničit všechno no..ehm ne všechno, ale chce zničit kamarádky všechny kamarádky od člověka jí velmi blízkého(nevím jak to říct aby to nebylo tak moooc poznat kdo to je...) !!! já tu holku nesnáším....mám z ní úplné nervy když ji vidím jsem úplně vyklepaná když mluví ...já nevím jak to popsat...jsme z ní úplně na prášky jen ji vidím.připadá mi, že si myslí, že může všechno...že může kohokoliv...že je nejdůležitější pro všechny, úplně pro všechny....booože můj! já nevím jak bych měla vyjádřit co cítím..nevím...tedkom řvu..pořád jenom řvu...a to přece nejde..a ted si tu stěžuju celému netu(stejně sem nikdo neleze..takže to je jendo..)...boooožé!asi tohle nikdo nepochopil, ale musela sjem to nějak napsat!!!!kráva jedna blbá odporná hnusná! fůůůůj! blé!!! hnus! no fůj!

btw..na chatě jsem to přežila...a zítra jdu do kina..no..a v úterý se ze školy uliju úplně..a ve středu taky..a ve čtvrtek už né..a v pátek vízo..lidi...jak sjem ještě včera nechtěla prázdniny..tak ted je chci! a úplně maximálně...mám z té školy hroznou depku..pořád se chci něco učit, ale jsme nanervy z toho, že nemám co(jsou uzavřené známky..)...a chci si zpravovvat ty troje..ale nejde to!:(...ach jo!!!!
no..jdu na chirurgy...aspon budu mít lepší důvod ke řvaní!:( pááá:-*

chata

22. června 2007 v 12:15 diary
je normální aby rodiče zakozovali dítěti jít do školy? asi ne že? ale u nás to tak je...
dneska jsem nemohla do školy, protože jedeme tedkom na chatu, a mně škola končí trochu později...ani se nedovedete představit, co to pro mě je, když musím na chatu!chjo!mně se tam ták šíleně nechce!
a to po mně mamka chtěla at tu další středu a čtvrtek někam jedu s nima na hory..to ale ne! ani náhodou! budu doma! at chtějí nebo ne! ve středu do školy nemusím..a večer půjdu na tretru..takže pohooooda! a ve čtvrtek...půjdu ajko vzorná studentka do školy..... no... takže na hory mně nikam nedostanou!

mě se tááák mooooc nikam nechce!bude mi smutno..tak pááá

open your eyes

21. června 2007 v 21:35
Já se nekoukala je jsem byla pod vodou...já jsem nekoukala já dělala že mě nic nezajímá! Já nekoukala...a ted už nikdy neuvidím!

Já nekoukala...já brečela! a ted lituju že jsem se koukala do země!

Já nekoukala... já líbala a lituju! Lituju, protože ted vidím jen odpornej, naštvanej a arogantní ksich!

Já nekoukala...já jsem měla brýle...já nekoukala já jsem nechtěla vidět...a ted když vidím tak lituju!Ted když vidím..tak nadávám, jak jsem s někým takovým mohla přestat mluvit!

Já koukala..a pořádně koukala..a ted vzpomínám...a lituju, že jsem měla ty brýle a neviděla více...já koukala, ikdyž jsem nemohla, já koukala a pořád to před sebou vidím..ikdyž nemůžu! pořád to vidím, vidím....ten úsměv!

A ted??? Snažím se, abych hodně koukala! Abych měla na co vzpomínat!

hodina ivt

20. června 2007 v 11:50 diary
máme zase ivt..a je tu nuda, ještěže jdu po 5. hodině domů....a potom stříhání, doufám že mně holička aspon trochu pochopí, a ostříhá aspon trochu normálně..a že nebudu vypadat no..ehm jak před rokem, kdy mi to sekla na mikádo...no hnus prostě :D
no a jak vlastně vypadá naše ivt?naše profesorka je někde pryč(je to zároven i naše třídní a já osobně doufám, že je těhotná a půjde co nejdříve na mateřskou!) takže máme míssto ní takového no..ehm profesora no...(profesor od druhé skupiny..) no a tenhle poměrně mladý pan profesor kulhá a má monokla..jestli to je monokl no...a má pořeezaný krk vzadu...no prostě psycho no...jsme se ho ptali co mu je a prý bránil čest paní profesorky fialové(tj. profesorka na češtinu a no..ehm...mám na ni svůj názor no...)..jo a co vlastně děláme?? nic..jako obvykle!

njn:P

19. června 2007 v 22:30
zase nuda???? no..tak trochu....takový menší "dotazník"....zase...otázky sjou dost podobný no....
jméno:
Dominika
přezdívky:
obávám se, že žádný.....(naštěstí)
Oblíbený den v týdnu?
středa

Nej květina?
kopretinka
Co nejraději piješ?
vodu
Jakou barvu má tvůj pokoj?
zelonou
Kde vidíš sebe za 10 let?
za 10 let? tohjo..10 let..to mi bude 24 a půl..no..možná ještě výška??? jestli vůbec nějaká bude....
Od koho ti přišel poslední mail?
přemýšlím..jo..od tatky..a bylo to celkem sprostý video!

Který předmět ve škole nesnášíš?
angličtinu
.Který film jsi viděla naposled?
film? no...odpoledne sjems e se segrou koukala na Za poltem..ael to je pohádka no...
Co je na tvé podložce pod myší?
no..taková zelená kytka no...
Co tě napadne jako první, když se ráno vzbudíš?
opravdu už musím vstávt?
Oblíbená barva?
to nejde říct..všechny jsou hezký...ale nemám ráda červenou!
Kolikrát necháš zazvonit tel. než ho zvedneš?
no..tak podle toho, jak to stihnu vzít, když leží předemnou..tak hned..když je někde naspod tašky tak to chvilku potrvá....
Jména tvých dětí?
no, myslím že není moc dobré mít ve čtrnácti letech děti...takže asi tahle otázka je lehce blbost...
Máš ráda rychlou jízdu?
jak s kým, když řídí taťka tak je mi jendo jak jedeme..když jede mamka..tak mám teda jako strach!:D
Spíš s nějakou plyšovou hračkou?
no..ono..na poličce vedle mně jsou dva medvědi..to se asi nepočítá, že?
Kdybych mohla potkat nějakou osobu...
jo, přemýšlela sjem, koho jsme dlouho neviděla a chtěla bych...mám jednu osobu...tak trochu změnila můj život a prostě já už ani nevím jak ten člověk ted vypadá no..:(
Nej zaměstnání?
no...něco s krslením, nic jiného neumím..no..upřímně, já ani kreslit neumím!
Kolikrát jsi byla opravdu zamilovaná?
řekla bych..no...je to osobní...a blbé to tu psát...aspoň pro mně..ale asi 2x...asi určitě 2x....
Co se skrývá pod tvou postelí?
pod mou posteli je polička, skřínka s pohádkovýma knížkama a postel a moje malinká sestřička..to je pod mou ooooobrouvskou postalí...
Oblíbený sport ke sledování?
no..tákžé....hokej, fotbal, basket....
47. Čeho se nejvíc bojíš?
no, bojím...mám strach ze všeho! mám strach že budu mít strach...bojím se strachu!
Nejkrásnější místo, které si navštívila?
já ho zatím asi ještě nenavštívila, myslím, že jde o lidi a ne o to místo samotné..ale možná...možná by se jedno našlo..

Horor nebo komedie?
to nejde říct...

Kolik je teď hodin?
no....22:30

MY DIARY!!!!!:D

19. června 2007 v 20:42 diary
Zítra odevzdáváme učebnice a já je musela všechny pohledat a zjistit co všechno sjem ztratila(k mému překvapení nic...:D)..a jak sjem tak hledala..tak sjem si DOBROVOLNĚ uklidila celej stůl a šuplíky a všechny zbytečný papírky adt jsem vyházela..a jsou z toho 2 tašky bordela. A když sjem tka uklízela našla sjem něco hooodně zajímavýho, tak před dvěma lety, když sjem byla v primě sjem si psala deníček..a přesně to sjem našla.....když sejm je tak letmo poročítala nestačila sjem se divit těm kecům co tam jsou! je to hnus! smála sjem se od 1.1 2005 až po nějaké 17. září 2005(déle sjem to díkybohu nevydržela...)...opravdu se ted stydím za to, co tam je! vyděsila mě hned první sttránka...tam bylo něco v tom smyslu že se mi hrozně líbí jeden kluk...no ehmm vtip je v tom, že ted s ním chodím..ironie osudu no:D...a za dva týdny se mi líbil už zase někdo jinej...ok, ted se vám zdá, že to je u puberťaček normál, ale ten styl kterým to je napsaný ta trapná slovní zásoba! no prostě se stydím!
nakonec sjem to všechno uklidila a deníčky schovala na bezpečný místo nadně krabice, třeba se zase budu chtít jednou zasmát:D... a při tomhle mě napadla taková ohm..no...napadlo mně, že bych se mohla o nějaký deníček pokusit i ted abych se za dva roky zase mohla zasmát a pozastevit nad svou blbostí! takže ted seženu nějaký hezký "prostory" for my diary a začnu....:D..trapás!:D...ale už se těším, budu vás informovat(ikdyž sem stejně naštěstí nikdo nechodí...:D)

hnus? ne! život!!!

18. června 2007 v 22:47 diary
ani se to nezdá ale jedním článkem si můžete pokazot úplně vše....kdybych tam napsala komplet všechno co mně tak děsně moc trápí tak bych totho posrala ještě více! an jednu stranu jsme ráda, že je všechno venku...ale prostě něco, co trvalo rok...kamarádství, které bylo skvělé až do té doby, nežs ejm tu holku začala nenávidět se sesypalo během jednoho dne...nevím jak bych to měla popsat...ale ednešní den byl jeden velkej hnus! ted se to dozvěděla a ...a...a...a prostě si to nějak vyříkáváme a nevíme co bude dál a mně to najednou všechno hrozně mrzí ale přitom přitom sjem ráda že je to za mnou..a mám zmatek..mám ve všem zmatek! a jsme šíleně zmatená.....a chci aby to naše kamarádství bylo zase z5..ale pitom ne... a nevím co mám ddělat!:(

i hate!!!!

18. června 2007 v 16:17 diary
víte, co je to nenávist?já ano...nenávidím svou třídu, svou školu, jídelnu..a tu školu, která je hned vedle...tj sportovka...nenávidím nudu, a nenávidím tu situaci, kdy musím sedět doma, protože nikdo nikam nechce jít....nenávidím to! včera..nebo předevčírem...ted nevím jsem kámošku sprdla za to( klik:() , že říká, že nemá žádné kámoše...už chápu jak to myslela! už vím co tím chtěla říct....myslíme si, že je máme..myslíme si, že máme se na koho obrátit, že můžeme říct vždycky svůj názor....ale ne! ted sjem přišla na to, že nikdo takový není! NIKDO!!!!! možná si za to můžu sama....možná si za to můžu, protože k nim všem cítím teďkom úplnou nenávist! anle oni jsou děsní! všichni jsou děsní! a já sjem úplně jiná než jsem byla...jsem úplně jiná než oni! a mám obrovskej problém..a nikdo neví jakej..nikdo z nich si ani nevšilm, že mi něco je...přátelé by za vámi měli stát v jekékoliv situaci..ale jim je to úplně někde!

dneska byl ve škole děsnej den...chtělo se mi pořád děsně spát..no...a plno dalších věcí...a hrozně mně zrazilo, no...kamarádka si myslí něco děsnýho! že mně má její kluk rád..no...:(...předtím sjem s ním"něco měla" ale..prostě...:¸( je to bitch!!!!!! všechno..a jedna hoka za třídy dělá něco moc odporného...nejhorší je že to bud nevnímá, a nebo to dělá úmyslně..a ani se neuvědomuje, že mně to hrozně bolí...hateinguju všechno!!!!!!!! a ani tady nemůžu napsat nic konkrétně....protože mám strach, že by tu přišel někdo ze třídym a celé by si to přečetl....hnus!!! prostě život j hnus!

Ga-dnešní díl...

17. června 2007 v 23:10 diary
opravdu!u úžasný seriál, ikdyž tenhle díl nic moc...ale prostě hodně se vžívám do izzie..nevím proč, ale absolutně chápu jak jí je...a ona peče..a já sjem z toho hotová no..:(:¸( ....

nehoráznej hnus!

17. června 2007 v 22:12 diary
chjo chjo...ta kámojda nemohla...tak jsme přecejenom ale potom donutila jinou..a šly jsme do shoppingu... po cestě za bětou sjem u takového no jek to jen vysvětlit...řekněme takové větší fontábky před kinem viděla asi tak desetiletého kluka jak je ve slipech, trenkách nebo v něčem takovém a jaks e v té odporně špinavé, zakalené a absolutně znečištěné vodě koupe...a potápí..no HRŮZA!!!!
v shoppingu pohoda sjem si koupila tričenko a čelenku...sice to dalo celkem práci něco vybrat...ale nakonec přece...
a potom, to co jsem viděla/slyšela...to byl hnus! jsme vystupovala z autobusu a takový velmi nechutně slizký vypadal i tak zfetovaně..ale myslím, že je větší pravděpodobnost, že byl opilý....pán mně málem ždychl jak neohrabaně nastupoval! no dobrý...opít se může každý...ne? no..tak sjem vystoupia a takoví no jak to jen slušně říct..ehm.. tak 25-ti letí ehm...hovada na mně začali řvát"ahoj", "jak je", "otoč se"...já se otočila a udělala znechucený pohled...no promiňte..ale jako řvát na cizí lidi trapas ne?..ale to nebylo vše..když viděli můj pohled tak jeden řekl" to je hrůza už ani takové malé kurvy mě nezdraví...." tak jako prominte...ale já žádná "malá kurva" nejsem->je opravdu hnus jak se někteří lidé chovají! je to odporné!opravdu přemýšlím o inteligenci takovýchto lidí! jak vůbec si mohou mluvit na někoho koho vživotě neviděli? jak mohou tomu člověku"nadávat"? tohle nepochopím! dnešní svět je tak odpornej!!!! a aby toho nebylo málo, tak mě ještě nějaká ženská zastavila..jestli nemám náhodou cigaretu....copak já snad vypadám že kouřím! toho hnusu bych se vživotě ani nedotkla! fůj!!!!! to taky nepochopím! přece nebudu po člověku, kterého jsme vživotě neviděla škemrat cigarety! že jí nebylo trapně...no prostě hnus tenhle dnešní svět!!!!

ták..zkončili ztraceni...a za chvilinku budou chirurgové...tak už se mooooc těším..aspoň na chvilku přestanu přemýšlet nad odpornostní dnešního světa nebo nad zítřejší písemkou z fyziky, na kterou sjem se ani nekoukla....zatím pá!

potřebuju vén!

17. června 2007 v 14:08 diary
chjo chjo chjo!!!!!!:( všichni jsou vtahu...nikomu se nechce ven...nemůžou jít ven.,...sakra! a zrovna když umírám nudou! proooč???:(a zrovna když vím cobychom všechno mohli dělat.....plno akciček...a nikdo nemůže! hey lidi! to opravdu nasere! to není možný na icq mám tak 100 lidí...a bud jsou off nemůžou, někam jedou..a nebo prostě mají výmluvu.....hnus!!!!! jdu ještě zavolat kámojdě..a když ani ona nebude moct..tak..no..tak půjdu škemrat mamku at jde ona...zoufalství..njn...děsně věc!!!!

chirurgové

16. června 2007 v 23:12 diary
zase sjem šííílen unavená a všechno mně bolí...:D...ale prostě spát jít nechci...

zbožňuju chirurgy, jsem an tom seriálu závislá...opravdu! prostě mi příjde, že o něčem je, člověk si tím i něco uvědomí...svou blbost, své štěstí...dokáže se zamyslet i nad ostatníma...vidí, co se může dít....je to prostě šupa seriál!
a budu se snažit sem dát no...i o čem sjou jednotlivé díly...a hooodně fotek!

Alex Karev

16. června 2007 v 22:46 chirurgové (gery´s anatomy)
Justin Chambers / Alex Karev
Fotečky:klik:)
Datum narození: 11.??.1970
Místo narození: Springfield, Ohio, USA

Meredith Grey

16. června 2007 v 22:23 chirurgové (gery´s anatomy)
Ellen Pompeo / Meredith Grey
Fotečky:klik:)
Datum narození: 10.11.1969
Místo narození:
Everett, v Massachusetts, USA

Christina Yang

16. června 2007 v 17:54 chirurgové (gery´s anatomy)
Sandra Oh / Christina Yang
Fotečky:klik:)
Datum narození:20.07.1971
Místo narození:
Nepean, Ontario, Kanada


George O'Malley

16. června 2007 v 16:33 chirurgové (gery´s anatomy)
T.R. Knight / Dr. George O'Malley
Fotečky:klik:)
Datum narození: 26.03.1973
Místo narození:
Minneapolis, Minnesota, USA

Izzie Stevens

16. června 2007 v 14:19 chirurgové (gery´s anatomy)
Katherine Marie Heigl / Izzie Stevens
Fotečky:klik:)
Datum narození: 24.11.1978
Místo narození: New Canaan, Connecticut, USA

nudím se!- "dotazníček" :D

16. června 2007 v 12:29
ehm..tohle to má moje kámojda na blgu..a jj..nuda je svině! její blog..klik:)

1. Celé jméno: Dominika
2. Přezdívky: no, nevím občas jsem nějaké měla..ale momentálně asi nn:D
3. Narozeniny: no mám narozeniny..všichni snad mají ne?
4. Místo narození: Ostrava
5. Znak zvěrokruhu: váha:)
6. Pohlaví: Holka no..jo..řekla bych, že jj:D
7. Třída: 3.B
8. Škola: Všeobecné gymnázium, Volgogradská 6a :D
9. Funkce: Studentka
10. Město: Ostrava, no..ale jednou bych chtěla paris..chápete ne?:D
11. Celé nick jméno: ehm...no...často s emění...ale ted Domiii
12. Barva vlasů: jak jí jen popsat tu barvu je to taková spíš hnědá, ale najdete tam i rezavou, blnďatou, černou, světlounce hnědou, tmavě hnedou...ale nemám je nabarvený..to samo!:D
13. Délka vlasů: taková, řekla bych krátká, no...:D tak po ramena..
14. Barva Očí: jsou zelené, modré a i šedé..tak si vyberte!:D
15. Hlavní rys: no..:D...ehm:D...nevím:D
16. Výška: asi tak 165
17. Jizvy? jo mám na koleně, sjem spadla když sjem byla malá na bruslích..a fákt to bolelo!
18. Brýle? yeah..jsem bez nich úplně slepá..ale stejně je nenosím:D jenom na tabuli a na telku:)
19.Piercing: ne....nelíbí se mi to!
20. Tetování: ne ale necítím k tomu takový odpor jako k piercingu!
21. Pravák nebo levák: takžé!:D píšu pravou, ale jím polívku levou a dokonce držím i opačně příbor a i krájím levou..njn...
MOJE "POPRVÉ"
22. Můj první nejlepší přítel: nevím....opravdu nevím jestli jsme někoho takového už potkala...
23. První cena: cena?:D obávám se, že jsem asi tak před týdnem dostala první diplom za blskovku:D
24. První sport, kterému jsem se věnovala: 4 roky sjem chodila do akcentu...no, prostě disko dance! chápete ne?:)
25. První domácí zvíře: plyšový krteček
26. První dovolená: tak to opravdu netuším...
27. První koncert: ou...myslím že Dáda Patrasová
28. První láska: asi bych se měla stydět..ale já netuším, která byla první...
OBLIBENÉ
29. Film: pohádky:) a není to film ale seriál-chirurgové, lost, gilmorky....:)
30. TV pořad: tv pořad? to jako seriál? tak to máte napsaný u filmíků...jeinak nevím...
31. Barvy: černá, růžová, bílá
32. Rapper: ehm..nevím...
33. Skupina: nevím...
34. Písnička: Girlfriend, all good things, pořád se to mění....
35. Přítel/kyně: mám přátele, mám přítelkyně:)
36. Sladkost: lízátka...a pčítají se mei sladkosti i jehodové dětské orbitky?
37. Sport: fotbal???:)
38. Restaurace: asi žádná....
39. Oblečení: moje černé kraťasky a růžové tričko se snoopym:)
40. Obchod: nevím:)...CA??? asi CA....
41. Předmět ve škole: výtvarka, ááá...už asi nic....
42. Zvíře: pavouk....ale nikdo mi ho nechce koupit:(
43. Knížka: nevím..třébá.."Zmlkni mozku...":)
44. Časopis: netuším...něco kde se hodně čte...Bazaar?
45. Boty: tenisky:)
PRÁVĚ TEĎ
46. Pocit: jsem vemli unavená a nevím co mám psát...
47. Potřeba: spánek
48. Jsem s: teď tu vedle mně pobíhá moje čtyřletá sestřička...
49. Jím: teďkom nic...
50. Piju: kakao-kafe....mám to smíchaný, aby to kafe nebylo táák silný...
51. Dělám: no, píšu tohleto
52. Online? no...ted sjem n/a...
53. Poslouchám: "domí? nevíš náhodou ajk tam mám dát ten polální expes?"...segra....
54. Myslím na: na to, proč mi nidko nepíše a ještě na něco, ale jelikož tu možná asi chodí někdo z mé třídy, tak to tu raději psát nebudu...
55. Chci: spát..a nebo dělat něco ajko nkam jít nebo tak...
56. Koukám na: koukám na klávesnici...a na monitor...
57. Mám na sobě: noo...takže kalhotky, podprdu, bílé kraťasy, krásňounký černý úplně volný tričko s bílým panďulákem na břichu i na zádech a černá "ponožky" nad kolena..a růžovou čelenku a brýle...
BUDOUCNOST
58. Děti? no...jo..někdy bych je i chtěla..tak ze 15 let..proč ne?
59. Svatba? no...asi by měla být..když budou ty děti...D:
60. Místo, kde chci žít? Paris!!!!
61. Auto? jo...jo..chci autíčko..miluju teréňáky...černé teréňáky....a brouka...zbožňuju to!
MŮJ VYSNĚNÝ KLUK/HOLKA
62. Barva vlasů: (ehm...chápete, je mi to úplně jedno..ale aby se zase ehm hem neurazil, že popisuju někoho jiného než ho no..:D..takže se budu snažit udělat popis..ju?:D) tak..asi taková hnědá:D
63. Délka vlasů: krátká?:D
64. Barva očí: žlutá?:D
65. Výška: truchu větší než já?:D
66. Roztomilý nebo sexy? hups!:D....sakra..tak...no...:D
67. Líbat nebo dívat? na co se dívat?:D...tak raději líbat!:D
68. Objímat nebo líbat? ehm..:D.....no...:D...
69. Oblečení: no...takže..myslím, že tohle nevím:D
70. Hravý nebo vážný? hravý?:D
71. Romantický nebo přirozený? přirozený!
72. Tlustý nebo hubený? jo...tak..kostnantý není:D...
73. Něžný nebo vášnivý? ehm???:D....netuším...něco mezi?:D
74. Přelétavý nebo snadno se vázající? nic z toho:D
75. Zábavný nebo nudný? Zabavný...
76. "Dělač problémů" nebo "Pan Tichý?" no....umí obojí....
UŽ JSEM NĚKDY
77. Políbila cizího člověka: myslím že ne...jestli mám teda dobrou paměť...:D
78. Pila alkohol: ehm ehm hem...
79. Kouřila: blééééé!!!!!
80. Utekla z domu: myslím že ne...ale jak sjem už řekla...moje paměť na tom zrovna nejlépe není!:D
81. Něco si zlomila: ne..
82. Chodila s klukem?: jak se to vezme....jo..chodila no..:P
83. Zlomila někomu srdce: myslím, že je to i možné no..:(
84. Pohádala se s někým: jo..a myslím, že každý den!:D
85. Plakala, když někdo umřel: no...jo....brečela jsem...když umřela prababička..byla sjem malá..a myslím, že mi jenom tekly slzy, už si na to vůbec nepamatuju...) teď řvu u každého dílu chirurgů no..:D
86. Plakala ve škole: no..jo....:(
87. Někoho zabila: to ne....
88. Zamilovala se: ehm..no..jo...:D
VĚŘÍM V:
89. Bůh: ne:D...
90. Zázraky: někdy....
91. Láska na první pohled: ehm..jeden takový člověk no..ehm..mi nutil to, že když sjem mu říkala, že ho vůbec neznám.. tak mi říkal něco o lásce na první pohled...ale já v to nevěřm, může se ti ten člověk na první pohled zalíbit, ale myslím, že zamilovat se nemůžeš!
92. Duchové: jo jo..v tohleto věřím....
93. Mimozemšťani: mimíci...tak myslím, že zelení můžíčkové v létajícím talíři nejsou..ale něco tam někde bude...
94. Druhé já: jo....
95. Nebe: no, tak asi je nebe ne?:D
96. Peklo: :D..peklo..:D....ne...:D
97. Andělé: andělé..přátelé..ano..jinak ne...
98. Polibek na prvním rande: cože?:D
99. Horoskopy: no, tak mně ty ze seznamu vždycky vyjdou no...:D
100. Je tu někdo, koho bych chtěla, ale vím, že ho mít nemůžu? zajímavé, kdybych to doplňovala před měsícem tak řeknu ano..je tu jeden člověk kterého bych chtěla ale nemůžo ho mít...ale teď ho mám!:D