"KDO VÍ, ZDA ŽIVOT NENÍ UMÍRÁNÍ A SMRT TEPRVE ŽIVOTEM"

blé blé blé!:D

28. června 2007 v 23:11 |  diary
táááákžéééé...ehm...musím nějak popsatvčerejší den..ale nevím jak ani nechci moc psát co se stalo no...

středa 27.6.2007 :tákže...ve škole sjem nebyla..proč taky že?:D.... potom sjem vysávala..no..potom tak do pěti to (raději...)přeskočíme..a potom tretrá!:D yeah! no...celkem jsme se na to těšila..aleprostě když sjem viděla co udělali moji ehm.,jak tojen říct,spolužáci(????) když mně viděli..(oni prý nic..ale prosminte, aá nejsem slepá!!!)a jak pomlouvali(nepomlouvali..vůbec!) když sjem se otočila...no...prostě mě naštvali...ale potom bylo vše ok....máme super holky ze třídy..a ještě mám já jenom já někoho super(:-*)...takže potom super:)....a potom sjem v 11 přišla kbabi...a kecaly jsem do 12a potom jsem měla pouze 6hodin spánku..(uslasjem v 1 a musela sjem do školy :( ).

jenom bych ještě chtěla říct(vím že tu nikdo nechodí...ale když sem teda příjde ten člověk..a nebo kdokoliv z vás uvědomte si to pls!) nemusítese za každou cenu přetvařovat a tvářit se, že s tím člověkem vycházíte úplně vpohodě! měli byste říct co vám vadí...a ne jenom projít udělat ksicht a začít něco šeptat...chápete?(nárážím na bětu-na tretře, k áčku se raději zminovat ani nebudu...at zase o kom si to psala atd..) je lepší říct co si myslíte a co vájm vadí..jo..já to vím:) a hrozně mmi vadí no..prostě mi vadilo úplně všechno včera ohledně vás!(víte o kom mluvím!!!) a vadí mi, že se dokážete ššleně ovlivnit..a úplně vybouchnout jenom při malé poznámce(to asi každý..ale ehm ehm..) a prostě jsme mysleal že tě na místě uškrtím alžběto!!!!!


a dnéska? pohoda..ve škole nic..bordel....a nechce se mi nic psát..protože bych bulela :D takže jenom tenhle smjl musí být::D...no...:(...brou mám vás ráda:-*(sice nevím, kdo si to čte..jestli vůbec někdo..ael to je ejdno..:D) btw...už se těším an chirurgy..tan minulej díl nic moc zase:( chudák izzinka:(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama