"KDO VÍ, ZDA ŽIVOT NENÍ UMÍRÁNÍ A SMRT TEPRVE ŽIVOTEM"

depka jak jinak..neberte mně vážně!

24. června 2007 v 22:17 |  diary
depka depka depka!

ehm..jak to jen popsat, vím, že můžu říct komukoliv(ehm ehm) cokoliv(ehm ehm...) ale tohle, tohle nejde...nedávno sjem psala, jak já všechny nenávidím..ano..bylo ta napsané v depce a je jisté, že to enemohlo být bráno vážně....a ted mám taky depku..ale tohohle člověka nesnáším už hrozně dlouho!
tahle holka..já tady o ní nikdy nemluvila...nikdy..ještě nikdy, ale tahle holka myslím, že chce zničit všechno no..ehm ne všechno, ale chce zničit kamarádky všechny kamarádky od člověka jí velmi blízkého(nevím jak to říct aby to nebylo tak moooc poznat kdo to je...) !!! já tu holku nesnáším....mám z ní úplné nervy když ji vidím jsem úplně vyklepaná když mluví ...já nevím jak to popsat...jsme z ní úplně na prášky jen ji vidím.připadá mi, že si myslí, že může všechno...že může kohokoliv...že je nejdůležitější pro všechny, úplně pro všechny....booože můj! já nevím jak bych měla vyjádřit co cítím..nevím...tedkom řvu..pořád jenom řvu...a to přece nejde..a ted si tu stěžuju celému netu(stejně sem nikdo neleze..takže to je jendo..)...boooožé!asi tohle nikdo nepochopil, ale musela sjem to nějak napsat!!!!kráva jedna blbá odporná hnusná! fůůůůj! blé!!! hnus! no fůj!

btw..na chatě jsem to přežila...a zítra jdu do kina..no..a v úterý se ze školy uliju úplně..a ve středu taky..a ve čtvrtek už né..a v pátek vízo..lidi...jak sjem ještě včera nechtěla prázdniny..tak ted je chci! a úplně maximálně...mám z té školy hroznou depku..pořád se chci něco učit, ale jsme nanervy z toho, že nemám co(jsou uzavřené známky..)...a chci si zpravovvat ty troje..ale nejde to!:(...ach jo!!!!
no..jdu na chirurgy...aspon budu mít lepší důvod ke řvaní!:( pááá:-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama