"KDO VÍ, ZDA ŽIVOT NENÍ UMÍRÁNÍ A SMRT TEPRVE ŽIVOTEM"

nehoráznej hnus!

17. června 2007 v 22:12 |  diary
chjo chjo...ta kámojda nemohla...tak jsme přecejenom ale potom donutila jinou..a šly jsme do shoppingu... po cestě za bětou sjem u takového no jek to jen vysvětlit...řekněme takové větší fontábky před kinem viděla asi tak desetiletého kluka jak je ve slipech, trenkách nebo v něčem takovém a jaks e v té odporně špinavé, zakalené a absolutně znečištěné vodě koupe...a potápí..no HRŮZA!!!!
v shoppingu pohoda sjem si koupila tričenko a čelenku...sice to dalo celkem práci něco vybrat...ale nakonec přece...
a potom, to co jsem viděla/slyšela...to byl hnus! jsme vystupovala z autobusu a takový velmi nechutně slizký vypadal i tak zfetovaně..ale myslím, že je větší pravděpodobnost, že byl opilý....pán mně málem ždychl jak neohrabaně nastupoval! no dobrý...opít se může každý...ne? no..tak sjem vystoupia a takoví no jak to jen slušně říct..ehm.. tak 25-ti letí ehm...hovada na mně začali řvát"ahoj", "jak je", "otoč se"...já se otočila a udělala znechucený pohled...no promiňte..ale jako řvát na cizí lidi trapas ne?..ale to nebylo vše..když viděli můj pohled tak jeden řekl" to je hrůza už ani takové malé kurvy mě nezdraví...." tak jako prominte...ale já žádná "malá kurva" nejsem->je opravdu hnus jak se někteří lidé chovají! je to odporné!opravdu přemýšlím o inteligenci takovýchto lidí! jak vůbec si mohou mluvit na někoho koho vživotě neviděli? jak mohou tomu člověku"nadávat"? tohle nepochopím! dnešní svět je tak odpornej!!!! a aby toho nebylo málo, tak mě ještě nějaká ženská zastavila..jestli nemám náhodou cigaretu....copak já snad vypadám že kouřím! toho hnusu bych se vživotě ani nedotkla! fůj!!!!! to taky nepochopím! přece nebudu po člověku, kterého jsme vživotě neviděla škemrat cigarety! že jí nebylo trapně...no prostě hnus tenhle dnešní svět!!!!

ták..zkončili ztraceni...a za chvilinku budou chirurgové...tak už se mooooc těším..aspoň na chvilku přestanu přemýšlet nad odpornostní dnešního světa nebo nad zítřejší písemkou z fyziky, na kterou sjem se ani nekoukla....zatím pá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama