"KDO VÍ, ZDA ŽIVOT NENÍ UMÍRÁNÍ A SMRT TEPRVE ŽIVOTEM"

Říjen 2007

krutý domi? ne to je život!

28. října 2007 v 23:42 diary
Nudný, nezáživný, nesrozumitelný články bez pointy...ano já vím! Takovýhle články tu byly a zřejmě i budou. Proč? Protože mi to vyhovuje. Vyhovuje mi napsat co mě sere, někdy i to z čeho sjem happy. A to, že jsou ty články o ničem mi nevadí, neva mi, že vy je nepochopíte, že vám nebudou připadat zajímavý. Ne pro vás to nepíšu! Píšu to pro sebe, pro mě je důležité se v ten danej moment vyzuřit, a proto články nedávají smysl....neuvažuju, co píšu....A teď tu přibude další, pro vás článek zřejmě o ničem ale pro mě to rozhodně bude o NĚČEM!

Když se s s holkou v mém věku rozejde kluk, o kterém si myslela, že ho má ráda jak nejvíce může, že mu dala všechno, že byla schopna pro něj udělat cokoli, když si myslela, že je s ním šťastná, myslela si, že ho miluje, tak se jí skoro zhroutí celej svět! Pro lidi v našem věku je to bráno, za jakousi zradu....Přiznávám, i já jsem totakto brala, mno, možná si to dokonce ještě i myslím, ale rozhodně se to snažím brát více s nadhledem a s trochou ironie. Protože když si uvědomím, že oproti jiným událostem je rozchod jenom banální věc, musím se stydět, jak kvůli tomu vyvádím! Poprvé sjem si to udědomila asi před měsícem a půl. Když jsemse dozvěděla o tom co se děje člověku, kterého beru za velmi blízkého ,ikdyž sjem s ním mluvila tak třikrát, mám pocit, že ho dobře znám a opravdu mě vzalo v jakém je postavení . A dneska? To co se stalo dneska, (ok, ono se to stalo asi před měsícem, ale jelikož se mi v rodině nic neřekne, tka to vím až dneska)to je oprravdu hrozné! Ono se to netýká přímo mě, ale týká se mě to tak přímo že sjem kvůli tomu bulela...Ani nevím jak popsat co se stalo....(raději to nebudu popisovat do detailu, protože tu chodí lidi ze třídy...a nemusí všichni znát dokonale můj život!)...řeknu asi jen to...že beznaděj je strašná! že že že se to ani slovy vyjádřit pořádně nedá...prostě nevím co s tím...Jenom snad..měla sjem něco tušit..já to měla vědět...ach jo!!!:(...:'(...
Prostě po tomhle, co jsem se dozvěděla a co sjem si i uvědomila mi bulení kvůli rozchodu přijde jako naprosto banální, nedůležitá a dětinská záležitost!

Dneska jsem se po dlooouhééé době koukla na horoskop na seznamu. Horoskop tam mi většinou vychází...jenomže dneska byl divnej..celkem mě zarazil "Co se nejvíce bojíte ztratit? Obrat ve vašem životě, po kterém toužíte nebo se ho obáváte, si dnes razí svoji cestu."..tohle je jenom kousek...První co mě napadlo bylo, že mi ukradne někdo mobil nebo tak něco...Ale nic takového...myslím, že asi vímo co sjem dneska přišla. Přišla jsem o iluzi pohádkového života, iluzi o dokonalém světě, už vím že ty děsivé filmy se opravdu mohou stát skutečností....

mno....krutárna

19. října 2007 v 19:49 diary
Znáte ten pocit, ten že víte že něco existuje a vy to nemůžete mít. Že ostatní jsou k tomu blíže než vy a vás to ničí? Třeba jde o úsměv a pohled, o rozhovor....jo, tohle mě ničilo poslední dva měsíce....a mno, je to složitější...ale ted, když vidím ukázky na 4. řadu grey´s anatomy...já umírám! je to hrozné, že v americe na to koukají a já ne...stejně hrozné je to, že si nemáte s někým co říct, ale přitom byste chtěli....že nemáte důvod s ním mluvit, ale přitom chce...a ted já chci chirurgy! a medvěda!

ach jo!

16. října 2007 v 15:18 diary
já tu chci vždycky všechno napsat...ale když už si otevřu tohle..tak mi připadají všechny témata zbytečná...zítra mám 15...a to vám tu MUSÍM napsat... samo jsme už dostala většinu dárků...a jeden kterej mně úpa moooc potěšil byla knížka..jj divný já vím:D...ale chirgové....chápete?já greyś anatomy mám radši než kohokoli ze třídy! víc než kohokoli ze třídy!!!ták a mám knížku na úpa mega to je! ještě mi jeden člověk(raději nejmenuju protože on je kapitola sama pro sebe...) dluží od srpna na dvd 4 díly....a jako já bych pochopila kdyby mi řekl..nemám to ato..a to a to...takže to chvilku potrvá..ale když mi řekne v pondělí..... potom ve čtvrtek..a potom z něj vyleze něco o titulkách čemu tak nějak nerozumím....tak byste na něj byli určo naštvaní! ale ten člověk je ochotnej a titulky mi přepisuje..takže ho dále nebudu pomlouvat! řísahám...aspon už né dneska...jo...a ještě něco...samo, každej má svůj styl..ale ten člověk má novou mikinu...a já jsem z ní nanervy...jakjsme řekla, každej má svůj styl, ale mně se ta mikina ták děééésně nelíbí! je otřesná...ale klidně at se mu líbí...on si může dělat co chce...je to samostaně myslící člověk..takže mi i celkově může být někde u kakadla...takže at si klidně nosí co chce! jáááááááááájc!

i am old!

14. října 2007 v 10:59 diary
jsem stará.... : '(...ach jo...
nechápete jak si může člověk skoro v 15 ti letech připadat starej...já taky ne, ale už je to tak, nejlepší léta máme za sebou lidi!uvědomujete si to vůbec????

áááááá :D:D:D

3. října 2007 v 21:09 diary
jak se dneska cítím? úpa zhuleně:D....ale jako fákt...jenom nevím z čeho to může být.....a jenom taková menší poznámka....Až vás někoho Krstýna Brveníková požádá, at něco sníte..protože ona nechce vyhazovat (čerstvé) jídlo..tak ji neposlouchejte..i když budete šíleně hladoví jako já protože jste za dnešek snědli část oběda a lízátko...NEJEZTE TO! opravdu ne..pak na tom budete jako já..btw..Kiki..už ses pozvracela??? já jo...:D...booože můj..jo btw dneska..měla jsme výtvarku..a kreslili jsme autoportrét :D......to moje bylo úděsné...mrkací panenka no...
MILUJU LÍZÁTKA!!!!!!!!!!!!! a písničku od Blink 182-I MISS YOU! :-*

sere mně to fááákt!

1. října 2007 v 21:36 diary
asi mám dva kámoše.... zajímavý zjištění..že? ale co kutit, když jeden se koupe a druhá tu není? jako...asi to nechápete..ach jo...:'(...kvůli toho, že sjem chodila s člověkem, kterýho miluju tak se se mnou plno holek nebaví...a to asi taky nechápete..proč mně zrovna tohle sere...ale sere..já chtěla být jejich kámoška!a sere mně holka, se kterou sedím na franinu..a proč? protože si furt stěžuje..ale mohla by udělat jedinej krok a měla by to co chce... ale to ona ne... ona to tak nechá a pak bulí, že je to tak, jak to je...a serou mně komáři...protože sjem od nich poštípanaá a děsně se jich štitím...takže to ani zabít nemůžu :D...a sere mně toho plno... třeba, že napíšu někomu a místo toho člověka mi napíše jeho matinka... že je venku...a jestli má něco vyřídit...ách jo!:( a já seru tadeáše...a plno dalších lidí..já to vím! a to mi je taky líto..ale s tím nic nenadělám! a možná ani nechci! btw..tohleto není depka:D..tohle mně sere...a věřte mi..je toho mnooohem více!