"KDO VÍ, ZDA ŽIVOT NENÍ UMÍRÁNÍ A SMRT TEPRVE ŽIVOTEM"

krutý domi? ne to je život!

28. října 2007 v 23:42 |  diary
Nudný, nezáživný, nesrozumitelný články bez pointy...ano já vím! Takovýhle články tu byly a zřejmě i budou. Proč? Protože mi to vyhovuje. Vyhovuje mi napsat co mě sere, někdy i to z čeho sjem happy. A to, že jsou ty články o ničem mi nevadí, neva mi, že vy je nepochopíte, že vám nebudou připadat zajímavý. Ne pro vás to nepíšu! Píšu to pro sebe, pro mě je důležité se v ten danej moment vyzuřit, a proto články nedávají smysl....neuvažuju, co píšu....A teď tu přibude další, pro vás článek zřejmě o ničem ale pro mě to rozhodně bude o NĚČEM!

Když se s s holkou v mém věku rozejde kluk, o kterém si myslela, že ho má ráda jak nejvíce může, že mu dala všechno, že byla schopna pro něj udělat cokoli, když si myslela, že je s ním šťastná, myslela si, že ho miluje, tak se jí skoro zhroutí celej svět! Pro lidi v našem věku je to bráno, za jakousi zradu....Přiznávám, i já jsem totakto brala, mno, možná si to dokonce ještě i myslím, ale rozhodně se to snažím brát více s nadhledem a s trochou ironie. Protože když si uvědomím, že oproti jiným událostem je rozchod jenom banální věc, musím se stydět, jak kvůli tomu vyvádím! Poprvé sjem si to udědomila asi před měsícem a půl. Když jsemse dozvěděla o tom co se děje člověku, kterého beru za velmi blízkého ,ikdyž sjem s ním mluvila tak třikrát, mám pocit, že ho dobře znám a opravdu mě vzalo v jakém je postavení . A dneska? To co se stalo dneska, (ok, ono se to stalo asi před měsícem, ale jelikož se mi v rodině nic neřekne, tka to vím až dneska)to je oprravdu hrozné! Ono se to netýká přímo mě, ale týká se mě to tak přímo že sjem kvůli tomu bulela...Ani nevím jak popsat co se stalo....(raději to nebudu popisovat do detailu, protože tu chodí lidi ze třídy...a nemusí všichni znát dokonale můj život!)...řeknu asi jen to...že beznaděj je strašná! že že že se to ani slovy vyjádřit pořádně nedá...prostě nevím co s tím...Jenom snad..měla sjem něco tušit..já to měla vědět...ach jo!!!:(...:'(...
Prostě po tomhle, co jsem se dozvěděla a co sjem si i uvědomila mi bulení kvůli rozchodu přijde jako naprosto banální, nedůležitá a dětinská záležitost!

Dneska jsem se po dlooouhééé době koukla na horoskop na seznamu. Horoskop tam mi většinou vychází...jenomže dneska byl divnej..celkem mě zarazil "Co se nejvíce bojíte ztratit? Obrat ve vašem životě, po kterém toužíte nebo se ho obáváte, si dnes razí svoji cestu."..tohle je jenom kousek...První co mě napadlo bylo, že mi ukradne někdo mobil nebo tak něco...Ale nic takového...myslím, že asi vímo co sjem dneska přišla. Přišla jsem o iluzi pohádkového života, iluzi o dokonalém světě, už vím že ty děsivé filmy se opravdu mohou stát skutečností....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Phate Phate | Web | 29. října 2007 v 19:49 | Reagovat

Velmi čtivý článek, podaný srozumitelně i pro širokou veřejnost ( :D ), bez větších chyb, prostě začíná to vypadat dobře! Keep going 8-)

2 Seph Seph | 29. října 2007 v 19:51 | Reagovat

Zajímavý, záživný, srozumitelný článek, celkem bez chyb, s pointou. Tentokrát je to dobrý.;-) Yeah, keep goin'.

3 Lea Lea | 11. listopadu 2007 v 21:00 | Reagovat

:(...:'(...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama