"KDO VÍ, ZDA ŽIVOT NENÍ UMÍRÁNÍ A SMRT TEPRVE ŽIVOTEM"

Listopad 2007

hm...wow

30. listopadu 2007 v 21:47 diary
Netuším, jak bych měla označit to, co se teď děje...asi:jednou nahoře, jednou dole?.Možná takto...je to jako na kolotoči (že Bětul...).Vždycky,když chci napsat článek o tom, co se za den stalo, tak nemám čas! Nemám čas napsat sem, jak úžasný den byl...Než si ten čas udělám, vyklube se událost, která úplně všechno pokazí. A já sem napíšu to špatný a to mě hrozně moc mrzí!
¨Tento týden byl naprosto úžasný!(jsem byla v sobotu s Ellenkou venku...ona je mladší než já..a já jsem si díky ní vzpoměla, jaké to je smát se..jaké jsou záchvaty smíchu..)Dneska to taky bylo bon!...mno...dobré, dokud mi nezačal v literatuře zvonitmobil a po celé třídě se nazačalo ozývat"Hey hey you you I don´t like your girlfrien..."! Volala mi mamka...víte, tohle bylo hodně divný, ona mi nevolá skoro nikdy...a ted volala...............................
jenom chci napsat, že jsem přišla na "další za "smyslů" života".....(Kubík mi dopomohl....:-*)...Každý krok, je krok ke smrti, jdi tak, ať se máš s kým loučit a tak, ať máš na koho vzpomínat než umřeš.
mno..to je asi všechno lidi, nemám náladu, a jsem děsně po dnešku unavená.......(stejně to nikdo nečte...)

Leontýnka

13. listopadu 2007 v 21:28 diary
Leonka K.
Už od primy nejlepšejší kamarádka moje, byla s ní sranda, zlato moje..moje milovaná Ashleynka, Mr. Proper, ona byla Ča!..bože toho bylo ták hodně, že si nedovedu vybavit všechno...to co jsem zažila s ní bylo crazy, opravdu, její názory, poznámky, angličtina s ní to bylo něco úžasnýho! Měla chyby, opravdu, ale teď si uvědomuju, že naše hádky byly kvůli ničeho!Kamarádství s Leontýnkou bylo takové to jako ze školky, to uchlamané, bezstarostné, oddané přátelství! A já ji moc hrozně moc děkuji za to, jak se chovala ke mě!
Leontýnka odešla na jinou školu a já věřím, že to pro ni musí být hrozný! Ale je to hrozný i pro mě! Vždycky bude Ča a já to druhý...ona bude to moje "crazy dětství"... A myslím, že nebude nijak blbý tu napsat, že je mi po ní hrozně moc smutno! :'(