"KDO VÍ, ZDA ŽIVOT NENÍ UMÍRÁNÍ A SMRT TEPRVE ŽIVOTEM"

hm...wow

30. listopadu 2007 v 21:47 |  diary
Netuším, jak bych měla označit to, co se teď děje...asi:jednou nahoře, jednou dole?.Možná takto...je to jako na kolotoči (že Bětul...).Vždycky,když chci napsat článek o tom, co se za den stalo, tak nemám čas! Nemám čas napsat sem, jak úžasný den byl...Než si ten čas udělám, vyklube se událost, která úplně všechno pokazí. A já sem napíšu to špatný a to mě hrozně moc mrzí!
¨Tento týden byl naprosto úžasný!(jsem byla v sobotu s Ellenkou venku...ona je mladší než já..a já jsem si díky ní vzpoměla, jaké to je smát se..jaké jsou záchvaty smíchu..)Dneska to taky bylo bon!...mno...dobré, dokud mi nezačal v literatuře zvonitmobil a po celé třídě se nazačalo ozývat"Hey hey you you I don´t like your girlfrien..."! Volala mi mamka...víte, tohle bylo hodně divný, ona mi nevolá skoro nikdy...a ted volala...............................
jenom chci napsat, že jsem přišla na "další za "smyslů" života".....(Kubík mi dopomohl....:-*)...Každý krok, je krok ke smrti, jdi tak, ať se máš s kým loučit a tak, ať máš na koho vzpomínat než umřeš.
mno..to je asi všechno lidi, nemám náladu, a jsem děsně po dnešku unavená.......(stejně to nikdo nečte...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama